- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička H-69
Barová stolička H-69
Kód produktu: V-CH-H/69
Telefonická objednávka
Barová stolička H-69 je vyrobená v kombinácii chrómovej oceli a eko kože. Centrálne podnož má okrúhlu základňu a priečku na nohy z chrómovej ocele. Sedák je potiahnutý eko kožou v čiernej farbe.
Farba:
čierna / chróm
Materiál:
chrómová oceľ / eko koža
Rozmery:
šírka: 48 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 91-111 cm
výška sedu: 61-81 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
8,5 kg
Dodávané v demonte.
.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 91 cm, 111 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,5 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov |
| VÝŠKA SEDU | 61 cm, 81 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Barový stôl hnedá Dekorhome
Varianty produktu
Barový stôl hnedá Dekorhome
60x60 cm Nie je skladom 225.20 € 120x60 cm Nie je skladom 327.50 € 150x70 cm Odoslanie do 10 dní 320.70 €Prijímame predobjednávky
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 214 €
od 225.20 €
257.90 €
Přidat do oblíbených




