- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička HILDA
Barová stolička HILDA
Kód produktu: 0000191229
Telefonická objednávka
Moderná barová stolička HILDA je vyrobená z chrómovej nohy s opierkou na nohy a mäkkého sedadla čalúneného látkou a ekokožou. Čalúnenie má dekoratívne prešitie.
Stolička je výškovo nastaviteľná a otočná.
Farba:
sivá
Materiál:
chróm / látka / ekokoža
Rozmery:
šírka: 39,5 cm
výška: 87,5 - 108,5 cm
hĺbka: 46 cm
výška sedu: 61 - 83 cm
hĺbka sedu: 48 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
8,2 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 39,5 cm |
| HĹBKA | 46 cm |
| VÝŠKA | 87,5 cm, 108,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,2 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Látka |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 61 cm, 83 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Barový stôl 60x60cm Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Nie je skladom
144.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
130.20 €
Dub
Nie je skladom
155.30 €
Barový stôl 60x60cm Dekorhome
Biela
Nie je skladom
144.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
130.20 €
Dub
Nie je skladom
155.30 €
Prijímame predobjednávky
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 124 €
od 130.20 €
154.10 €
Přidat do oblíbených
Barový stôl 120x60 cm Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 10 dní
157.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
196.10 €
Dub
Nie je skladom
199.60 €
Barový stôl 120x60 cm Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
157.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
196.10 €
Dub
Nie je skladom
199.60 €
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 150 €
od 157.60 €
183.50 €
Přidat do oblíbených
Barový stôl Ø 60cm Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 10 dní
96.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
115.50 €
Dub
Nie je skladom
202.50 €
Barový stôl Ø 60cm Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
96.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
115.50 €
Dub
Nie je skladom
202.50 €
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 103 €
od 96.60 €
110.60 €
Přidat do oblíbených




