- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička TAHIRA
Barová stolička TAHIRA
Telefonická objednávka
Moderná barová stolička TAHIRA je vyrobená z kvalitných materiálov. Nohy sú vyrobené z masívu buka a sedák s chrbtovou opierkou a podrúčkami je čalúnený látkou vo farebnom prevedení: sivohnedá alebo béžová.
Farba:
béžová
sivohnedá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
drevo / látka
Rozmery:
šírka: 53 cm
výška: 116 cm
hĺbka: 54 cm
výška sedu: 80 cm
hĺbka sedu: 36 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
16 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| HĹBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 116 cm |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 36 cm |
| VÝŠKA SEDU | 80 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| HĹBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 116 cm |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 36 cm |
| VÝŠKA SEDU | 80 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Barový stôl Ø 60cm Dekorhome
Barový stôl Ø 60cm Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
96.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
115.50 €
Dub
Nie je skladom
202.50 €





