- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoly
- Barový stôl hnedá Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento barový stôl vyžaruje moderný čaro a je nadčasovým doplnkom do vášho domova, baru, alebo reštaurácie.
Barový stôl je vyrobený z masívneho sheeshamového dreva, je preto vysoko odolný. Sheesham, ktorému sa niekedy hovorí aj rosewood alebo palisander, je tropické tvrdé drevo preslávené svojou bohatou kresbou. Na pevnú hornú dosku si môžete odkladať nápoje alebo si na ňu vystaviť vázy, misy s ovocím či iné ozdoby. Každá fáza výrobného procesu je vykonávaná s mimoriadnou starostlivosťou, či už sa jedná o leštenie, natieranie alebo lakovanie. Zostavenie barového stola je jednoduché.
Dôležité upozornenie: Kresba a odtieň dreva sa môžu líšiť kus od kusu, vďaka čomu je každý z našich kusov jedinečný. Výber kusu k dodaniu je náhodný.
Farba:
hnedá
Materiál:
masívne sheeshamové drevo
Rozmery:
šírka: 60 / 115 cm
hĺbka: 60 / 55 cm
výška: 107 cm
Výber veľkosti stola zvoľte vo variantoch produktu.
Hmotnosť:
27 kg
Dodávané v demonte.

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm, 115 cm |
| HĹBKA | 55 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 107 cm |
| HMOTNOSŤ | 26 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Barový |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Barové stoličky 2 ks látka / buk Dekorhome
Barové stoličky 2 ks látka / buk Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
213.70 €
Čierna
Nie je skladom
206.20 €
Zelená
Nie je skladom
206.20 €
Krémová
Nie je skladom
230.20 €
Modrá
Nie je skladom
206.20 €
Vínová
Nie je skladom
155.30 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
192.80 €
Tmavosivá
Nie je skladom
206.20 €
Hořčicová
Nie je skladom
157.10 €
Světle šedá
Nie je skladom
206.20 €
Barové stoličky 2 ks umelá koža / drevo / kov Dekorhome
Barové stoličky 2 ks umelá koža / drevo / kov Dekorhome
Biela
Nie je skladom
235.30 €
Čierna
Nie je skladom
350.10 €
















