- Domov
- Osvetlenie
- Stropná svetla
- Bodové svetlo SK-92
Bodové svetlo SK-92
Telefonická objednávka
Sklenené stropné svetlo je vybavené štandardnou päticou GU10. Navyše disponuje dekoratívnym LED pásikom 2,1W. Svetlo je navrhnuté na zabudovanie do podhľadov a iných konštrukcií. Súčasťou je elektronický napájací zdroj a montážne pružiny.
Možnosť nezávislého rozsvietenia LED a GU10 po použití dvojokruhového vypínača.
Bodové svetlo SK-92 vyzerá skvele jednotlivo aj ako skupinové osvetlenie, ktoré vytvára jedinečné efekty zdôrazňujúce individuálny charakter miestností.
Farba:
biela / strieborná
Materiál:
hliník / sklo
Rozmery:
šírka: 10 cm
hĺbka: 10 cm
výška: 2,7 cm
typ žiarovky: GU10
max. výkon: 50 W
napätie: 230V/ 50Hz
Hmotnosť:
0,2 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Kuchyňa, Chodba / Predsieň, Kúpeľňa |
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 10 cm |
| HĹBKA | 10 cm |
| VÝŠKA | 2,7 cm |
| PRIEMER | 10 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Stropné |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | GU10 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.

















