Botník BOTIS TYP 5
Kód produktu: 0000126088
Telefonická objednávka
Botník je vyrobený z pevného plastu skombinovaný s kvalitným kovom vo farebnom prevedení čierna / sivá.
Botník obsahuje 10 radov, vhodných pre 30 párov topánok s maximálnou nosnosťou 20 kg.
Farba:
čierna / sivá
Materiál:
plast / kov
Rozmery:
šírka: 64 cm
hĺbka: 19,5 cm
výška: 154 cm
Nosnosť:
20 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| HĹBKA | 19,5 cm |
| VÝŠKA | 154 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,8 kg |
| NOSNOSŤ | 20 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| POČET POLÍC | 10 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Lavice kubu ratan / mangovník Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 10 dní
123.60 €
Prírodná
Odoslanie do 10 dní
119.20 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
109.90 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
118.90 €
Lavice kubu ratan / mangovník Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
123.60 €
Prírodná
Odoslanie do 10 dní
119.20 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
109.90 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
118.90 €
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 104 €
od 109.90 €
120.60 €
Přidat do oblíbených
Lavica akáciové drevo Dekorhome
Prijímame predobjednávky
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 160 €
od 168.30 €
186.30 €
Přidat do oblíbených








