Botník CLIF ST 50
Telefonická objednávka
PREDSIEŇOVÁ ZOSTAVA CLIF

KVALITNÉ PREVEDENIE A MODERNÝ DIZAJN
- biela
- dub artisan
- dub artisan / biela
- dub artisan / antracit
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

PANELY PRE POHODLIE A ESTETIKU
BOTNÍK CLIF ST 50
Jedným z komponentov je botník CLIF ST 50, ktorý ponúka dostatok priestoru pre Vaše topánky v podobe jednej police ukrytej za dvierkami. Dvierka je možné umiestniť na pravú aj ľavú stranu.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
laminovaná DTD
Rozmery:
šírka: 50 cm
hĺbka: 38 cm
výška: 48 cm
Hmotnosť:
13,3 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Nadčasový |
| KOLEKCIA NÁBYTKU | Clif |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 48 cm |
| HMOTNOSŤ | 13,3 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov |
| POČET POLÍC | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Nástenný vešiak CLIF W 50
Nástenný vešiak CLIF W 50
Biela
Skladom
Dub artisan
Skladom
Nástenný vešiak CLIF W 100
Nástenný vešiak CLIF W 100
Biela
Skladom
Dub artisan
Skladom















