Telefonická objednávka
Vďaka nášmu botníku budete mať topánky nielen upratané, ale tiež po ruke.
Náš praktický botník má jednoduchý dizajn vo farbe, ktorá nebije do očí. Preto ho ľahko zakomponujete do každého interiéru. Botník má 20 priehradiek, takže sa do neho zmestí dostatočné množstvo topánok. Balenie tiež obsahuje príslušenstvo pre montáž na stenu a kotvičku, ktorá botníku zabráni, aby sa prevážil.
Botník je odolný a ľahko sa čistí. Montáž je taktiež jednoduchá. Príslušenstvo pre montáž na stenu je súčasťou balenia.
Farba:
dub
biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
DTD s PVC zosilnenými hranami / plastové nohy
Rozmery:
šírka: 92 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 67,5 cm
Hmotnosť:
36,1 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 92 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 67,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 36,1 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, PVC, Plast |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| TYP BOTNÍKA | Policový |
| POČET POLÍC | 20 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Predsieňová zostava dub / biela Dekorhome
Predsieňová stena AMALIA
Vešiaková police DTD Dekorhome
Vešiaková police DTD Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
60.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
58.90 €
Sivá
Nie je skladom
54.70 €
Bílá lesk
Nie je skladom
58.30 €
Šedá lesk
Nie je skladom
53.20 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
48 €
Bílá / dub sonoma
Nie je skladom
71.60 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
51 €
Černá lesk
Nie je skladom
53.20 €











