🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Botník KONTRE sa vďaka svojmu prirodzenému a harmonickému štýlu hodí do každej domácnosti.
Je vyrobený z lakovaného prírodného bambusu a MDF v čiernom prevedení.
Botník je dvojradový, takže hravo uloží množstvo topánok, ktoré sa už nebudú váľať len tak rozhádzané po miestnosti.
Farba:
prírodná hnedá / čierna
Materiál:
lakovaný bambus / MDF
Rozmery:
šírka: 70 cm
hĺbka: 26 cm
výška: 33,5 cm
Nosnosť:
20 kg
Hmotnosť:
3 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HĹBKA | 26 cm |
| VÝŠKA | 33,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 3 kg |
| NOSNOSŤ | 20 kg |
| MATERIÁL | Bambus, MDF doska |
| TYP BOTNÍKA | Policový |
| POČET POLÍC | 2 |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HĹBKA | 26 cm |
| VÝŠKA | 33,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 3 kg |
| NOSNOSŤ | 20 kg |
| MATERIÁL | Bambus, MDF doska |
| TYP BOTNÍKA | Policový |
| POČET POLÍC | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.