- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Provance
- Botník PROVANCE SNB
Botník PROVANCE SNB
Telefonická objednávka
Prineste si do svojho domova kúsok južného Francúzska v podobe provensálskeho štýlu. Podčiarkuje atmosféru útulnosti a tepla domova. Sektorový systém PROVANCE je vhodný najmä na zariadenie obývacích izieb, jedální a spální. Ponúka množstvo komponentov, ktoré môžete rôzne kombinovať. Nábtek je vyrobený z laminovanej DTD v troch farebných variantoch: sosna andersen / dub lefkas, zelená a sivá.
Botník PROVANCE SNB poskytuje dostatok úložného priestoru. Jeho súčasťou sú dva výklopné šuplíky a otvorená police.
Farba:
zelená
sivá
sosna andersen / dub lefkas
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
laminovaná DTD
Rozmery:
šírka: 80 cm
hĺbka: 36 cm
výška: 113 cm
hrúbka materiálu korpus: 15 mm
hrúbka materiálu hornej dosky: 36 mm
Hmotnosť:
38 kg
Dodávané v demonte.

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Provence, Vidiecky, Rustikálny |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 36 cm |
| VÝŠKA | 113 cm |
| HMOTNOSŤ | 38 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
RTV stolík PROVANCE
Konferenčný stolík PROVANCE ST2
Konferenčný stolík PROVANCE ST2
Zelená
Nie je skladom
128.90 €
Sivá
Skladom
Sosna andersen
Skladom









