Botník s lavičkou D9679 Dekorhome
Telefonická objednávka
Botník D9679 je vyrobený z kvalitného akáciového dreva s certifikáciou FSC®, čo zaručuje jeho odolnosť a dlhú životnosť.
Odnímateľný sedák s hrúbkou 5 cm ponúka pohodlie a zároveň unesie záťaž až 160 kg.
Robustná polica ponúka nosnosť až 30 kg a priestor pre 12 párov topánok.
Elegantná kresba dreva pridáva estetickú hodnotu, zatiaľ čo jeho ľahká údržba a konštrukcia zjednodušujú použitie a montáž.
Farba:
akácie
Materiál:
akáciové drevo s certifikáciou FSC® / 100% polyester
Rozmery:
šírka: 90 cm
hĺbka: 33 cm
výška: 48 cm
medziľahlá vzdialenosť: 17 cm
rozstup lamiel: 3 cm
šírka lamiel: 3 cm
Nosnosť:
lavica: 160 kg
polica na topánky: 30 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Praktický, Jednoduchý |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA | 33 cm |
| VÝŠKA | 48 cm |
| NOSNOSŤ | 30 kg, 160 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| TYP BOTNÍKA | Policový |
| POČET POLÍC | 2 |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Praktický, Jednoduchý |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA | 33 cm |
| VÝŠKA | 48 cm |
| NOSNOSŤ | 30 kg, 160 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| TYP BOTNÍKA | Policový |
| POČET POLÍC | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Predsieňová zostava GADIS
Predsieňová zostava GADIS
Biela
Odoslanie do 14 dní
253.70 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
200.40 €
Nástenný vešiak s tabuľou KALYPSO Dekorhome
Nástenný vešiak s tabuľou
Nástenný vešiak s tabuľou
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
40.50 €
Biela
Odoslanie do 14 dní
34.40 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
33.80 €
Stropná bodová lampa ARON 4xG9
Stropná bodová lampa ARON 4xG9
Červená
Odoslanie do 14 dní
51.40 €
Světle hnědá
Nie je skladom
51.40 €






