Botníková lavice polyratan Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto lavička s botníkom je ideálne riešenie, ako si zorganizovať vašu obuv a mať v nej prehľad.
Lavička je vyrobená z polyratanu a kovu, ktorý je ľahký, pružný a má dlhú životnosť. Môžete sa posadiť a pohodlne sa prezúvať. Botník má priestrannú policu, kam si môžete usporiadať vaše topánky, aby sa nepovaľovali na podlahe. Veľmi ľahko sa čistí vlhkou handričkou alebo hubkou.
Farba:
sivá
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
polyratan / kov
Rozmery:
šírka: 80 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 30 cm
Nosnosť:
150 kg
Hmotnosť:
4,8 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,8 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Kov, Technoratan |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Drevený stojanový vešiak F-2059
Drevený stojanový vešiak F-2059
Biela
Skladom
105.80 €
Dub
Skladom
71.10 €
Tmavě hnědá
Skladom
71.10 €
Prírodné drevo
Skladom
71.10 €
Sada svietidiel nad zrkadlo Dekorhome
Sada svietidiel nad zrkadlo Dekorhome
2x svietidlo Nie je skladom 120.70 € 4x svietidlo Nie je skladom 241.20 €Policová skriňa DTD Dekorhome
Policová skriňa DTD Dekorhome
Biela
Nie je skladom
214.10 €
Čierna
Nie je skladom
191.60 €
Sivá
Nie je skladom
205 €
Bílá lesk
Nie je skladom
302.60 €
Šedá lesk
Nie je skladom
231.10 €
Dub sonoma
Nie je skladom
230.40 €
Beton
Nie je skladom
217.30 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
229 €
Černá lesk
Nie je skladom
275.10 €











