Telefonická objednávka
Tieto nadčasové botníky predstavujú ideálne úložné riešenie do spálne či predsiene. Už vás nebudú trápiť topánky rozhádzané po podlahe.
Tieto organizéry na topánky sú odolné a robustné. Každý botník má 5 priehradok, ktoré poskytujú dostatok priestoru na prehľadné usporiadanie topánok. Navyše ho môžete podľa potreby umiestniť na zem aj na stenu.
Farba:
biela
biela lesk
sivá
siválesk
čierna
čierna lesk
dub sonoma
dub sonoma / biela
betón
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
DTD
Rozmery:
šírka: 31,5 cm
hĺbka: 35 cm
výška: 70 cm
Hmotnosť:
25,9 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 31,5 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 25,9 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| TYP BOTNÍKA | Policový |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Vešiaková polica DTD Dekorhome
Vešiaková polica DTD Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
89.50 €
Čierna
Nie je skladom
92.80 €
Sivá
Nie je skladom
82.60 €
Bílá lesk
Nie je skladom
100.90 €
Šedá lesk
Nie je skladom
87.30 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
67.20 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
64 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
99.50 €
Černá lesk
Nie je skladom
79.50 €




















