Boxspringová posteľ 140x200 cm sivá Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto boxspring posteľ vyniká svojim nenápadným dizajnom, ktorý dodá vašej spálni elegantný šarm.
Rám postele je vyrobený z MDF a kovu, je teda veľmi robustný a má dlhú životnosť. Čalúnenie z vysoko odolnej látky sa ľahko čistí a prepožičiava posteli lákavý vzhľad, ktorý priamo nabáda k uľahnutie. Extrémne silná matrace s hrúbkou približne 20 cm má prešívaný povrch a bonelové pružiny, ktoré dobre tlmí otrasy a zaručí vám spánok ako v bavlnke. Je vyrobená zo špeciálne vyvinutej peny s niekoľkými vrstvami, aby zaručila nižšiu záťaž na tlakové body tela. Vnútorný dizajn s pružinami obsahuje ďalšie špirály pre optimálnu podporu. Jedná sa o perfektné riešenie pre ľudí s nadváhou či nadmerným potením. Matrac sa po uvoľnení tlaku navráti do pôvodnej podoby. Poťah možno navyše ľahko stiahnuť a oprat, pretože má zapínanie na zips. Zostavenie produktu je jednoduché.
Upozornenie: Z hygienických dôvodov nie je možné matrac ani poťah matraca vrátiť, ak ste už odstránili alebo otvorili jej obal.
Farba:
tmavosivá
Materiál:
látka / MDF / kov / pružina / pena
Rozmery:
šírka: 140,5 cm
hĺbka: 201 cm
výška: 116 cm
výška ložnej plochy: 50 cm
Plocha lôžka:
140 x 200 cm
Hmotnosť:
66 kg
Dodávané v demonte.

| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 140,5 cm |
| HĹBKA | 201 cm |
| VÝŠKA | 116 cm |
| HMOTNOSŤ | 66 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, MDF doska |
| ROZMER LÔŽKA | 140 x 200 cm |
| TYP MATRACE | Pružinová |
| MATERIÁL MATRACE | Bonellové pružiny |
| MATERIÁL POŤAHU | Látka |
| FARBA POŤAHU | Biela |
| SNÍMATEĽNÝ POŤAH | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.














