Boxspringová posteľ ALICE 160
Telefonická objednávka
Boxspringová posteľ ALICE patrí medzi luxusné kontinentálne postele. Tie sú typické vysoko položenou spacou plochou, vďaka ktorej pri sadaní a vstávaní z postele nenamáhate kĺby.
Posteľ je vybavená silným pružinovým (bonnell) matracom a veľkým úložným priestorom na lôžkoviny, ktorý sa otvára pružinovým mechanizmom zdvíhajúcim hornú časť. Dodatočná vrstva PUR peny T25 umiestnená na hornej a spodnej strane matraca zaistí väčšie pohodlie.
Štvorcentimetrový topper z peny T21 s ozdobným pruhom vo farbe čalúnenie postele zlepšuje komfort spánku, a zároveň sa stará o chrbticu a zaisťuje správnu podporu tela pri odpočinku.
Plastové nohy svojim tvarom pekne doladia jednoduchý dizajn postele.
Farba:
tmavosivá (Sawana 05)
svetlosivá (Sawana 21)
biela ekokoža (Soft 17)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / ekokoža / drevo / plast / PUR pena T25
Rozmery:
šírka: 160 cm
hĺbka: 205 cm
výška: 126 cm
výška ložnej plochy od zeme: 60 cm
výška matraca: 20 cm
Rozmer lôžka:
160 x 200 cm
Hmotnosť:
240 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| POŤAHOVÝ MATERIÁL |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| HĹBKA | 205 cm |
| VÝŠKA | 126 cm |
| HMOTNOSŤ | 240 kg |
| NOSNOSŤ | 240 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, PUR pena, Plast |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 160 x 200 cm |
| TYP MATRACE | Penová |
| MATERIÁL MATRACE | Bonellové pružiny, Polyuretanová pena |
| MATERIÁL POŤAHU | Polyester |
| FARBA |
|
|---|---|
| POŤAHOVÝ MATERIÁL |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| HĹBKA | 205 cm |
| VÝŠKA | 126 cm |
| HMOTNOSŤ | 240 kg |
| NOSNOSŤ | 240 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, PUR pena, Plast |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 160 x 200 cm |
| TYP MATRACE | Penová |
| MATERIÁL MATRACE | Bonellové pružiny, Polyuretanová pena |
| MATERIÁL POŤAHU | Polyester |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Toaletný stolík DTD / zrkadlo Dekorhome
Toaletný stolík DTD / zrkadlo Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
108.90 €
Dub
Odoslanie do 10 dní
158.20 €


















