🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
| FARBA |
|
|---|---|
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Calmora 18 |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 283 cm |
| HĹBKA | 165 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| HMOTNOSŤ | 140 kg |
| MATERIÁL | Polyester, Dřevo, HR pěna,Pěna T2315, Borovice |
| ŠÍRKA SEDU | 151 cm |
| HĹBKA SEDU | 85 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Calmora 18 |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 283 cm |
| HĹBKA | 165 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| HMOTNOSŤ | 140 kg |
| MATERIÁL | Polyester, Dřevo, HR pěna,Pěna T2315, Borovice |
| ŠÍRKA SEDU | 151 cm |
| HĹBKA SEDU | 85 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.