- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské stoličky
- Chesterfield jedálenská stolička 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks FRIXON Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantná jedálenská stolička má konštrukciu vyrobenú z lakovaného kaučukového dreva. Chrániče podlahy sú výškovo nastaviteľné. Stolička je čalúnená kvalitnou štruktúrovanou látkou v béžovej farbe.
Operadlo má dekoratívne prešívanie s gombíkmi a je tak skvelou voľbou k chesterfield nábytku vo Vašej domácnosti. Silne polstrovaný sedák prináša maximálne pohodlie pri stolovaní.
Balenie obsahuje 2 kusy.
Farba:
béžová / čierna
Materiál:
látka (100% polyester) / drevo
Rozmery:
šírka: 46 cm
hĺbka: 62 cm
výška: 104 cm
šírka sedu: 46 cm
hĺbka sedu: 43 cm
výška sedu: 49 cm
výška chrbtovej opierky: 58 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Chesterfield, Moderný |
| ŠÍRKA | 46 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 46 cm |
| HĹBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 58 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Chesterfield, Moderný |
| ŠÍRKA | 46 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 46 cm |
| HĹBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 58 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Chesterfield jedálenské lavice FRIXON Dekorhome
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield jedálenské lavice FRIXON Dekorhome
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks FRIXON Dekorhome
Béžová
Odoslanie do 14 dní
439.20 €
Světle hnědá
Odoslanie do 14 dní
439.20 €
Petrolejová
Odoslanie do 14 dní
439.20 €
Mentolová
Odoslanie do 14 dní
465 €
Hořčicová
Nie je skladom
412 €
Rozkladací jedálenský stôl EUFEMOS Dekorhome
Rozkladací jedálenský stôl EUFEMOS Dekorhome
Betón
Nie je skladom
1 183.20 €
Kameň
Odoslanie do 14 dní
1 158.70 €
Mramor
Odoslanie do 14 dní
1 249.50 €
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks FRIXON Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
297.30 €
Sivá
Nie je skladom
297.30 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
253.90 €
Rozkladací jedálenský stôl CHLORIS Dekorhome
Rozkladací jedálenský stôl CHLORIS Dekorhome
Antracit
Odoslanie do 14 dní
1 133.10 €
Dub
Nie je skladom
1 148.50 €
Mramor
Nie je skladom
1 162.10 €









