- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské lavice
- Chesterfield jedálenské lavice FRIXON Dekorhome
Chesterfield jedálenské lavice FRIXON Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantná jedálenská lavica vo barokovom štýle sa stane stredobodom pozornosti pre každú návštevu. Je čalúnená kvalitnou zamatovou látkou v šedej farbe. Stabilitu zaisťujú štyri pevné nohy z lesklej nerezovej ocele.
Lavica pôsobí luxusným dojmom vďaka vysokému prešívanému operadlu.
Farba:
šedá / strieborná
Materiál:
zamat (100% polyester) / kov
Rozmery:
šírka: 164 cm
hĺbka: 66 cm
výška: 98 cm
šírka sedu: 164 cm
hĺbka sedu: 49 cm
výška sedu: 49 cm
výška operadla: 50 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Barokový |
| ŠÍRKA | 164 cm |
| HĹBKA | 66 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| NOSNOSŤ | 300 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 164 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 50 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks FRIXON Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
297.30 €
Sivá
Nie je skladom
297.30 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
253.90 €
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks FRIXON Dekorhome
Béžová
Odoslanie do 14 dní
439.20 €
Světle hnědá
Odoslanie do 14 dní
439.20 €
Petrolejová
Odoslanie do 14 dní
439.20 €
Mentolová
Odoslanie do 14 dní
465 €
Hořčicová
Nie je skladom
412 €
Konferenčný stolík ZETHOS Dekorhome
Konferenčný stolík ZETHOS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
374.50 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
340.10 €
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Bílošedý mramor
Odoslanie do 14 dní
413.30 €
Jedálenská lavica ZETHOS Dekorhome
Jedálenská lavica ZETHOS Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
184.60 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
284 €
Chesterfield kreslo ZETHOS Dekorhome
Chesterfield kreslo ZETHOS Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
827.10 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
753.80 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
615.90 €
Jedálenská stolička 2 ks ZETHOS Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks ZETHOS Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
482.30 €
Šedá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
482.30 €
Chesterfield jedálenská stolička ZETHOS Dekorhome
Chesterfield jedálenská stolička ZETHOS Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
305.60 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
305.60 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
353 €










