- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Chesterfield kreslo ERIKSEN
Chesterfield kreslo ERIKSEN
Telefonická objednávka
Elegantné a štýlové kreslo ERIKSEN v chesterfield štýle sa stane pýchou vašej obývačky.
Kreslo je čalúnené kvalitnou zamatovou látkou. Vnútorný rám tvorí pevné drevo, ktoré ponúka optimálnu stabilitu.
Farba:
zelená / čierna
sivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne drevo / zamatová látka
Rozmery:
šírka: 84 cm
hĺbka: 75 cm
výška: 73 cm
šírka sedu: 50 cm
hĺbka sedu: 53 cm
výška sedu: 48 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Chesterfield, Elegantný |
| ŠÍRKA | 84 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| HMOTNOSŤ | 40 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo, samet |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Chesterfield, Elegantný |
| ŠÍRKA | 84 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| HMOTNOSŤ | 40 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo, samet |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Chesterfield taburet MIDAS Dekorhome
Chesterfield taburet MIDAS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Chesterfield kreslo MIDAS Dekorhome
Chesterfield kreslo MIDAS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
439.20 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
439.20 €
Chesterfield rohová sedacia súprava ZETHOS Dekorhome
Chesterfield kreslo MIDAS Dekorhome
Chesterfield kreslo MIDAS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
572.80 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
594.30 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
695.80 €
Leňoška Chesterfield umelá koža Dekorhome
Leňoška Chesterfield umelá koža Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
440.50 €
Tmavě hnědá
Nie je skladom
570 €
Stříbrná
Odoslanie do 10 dní
546.50 €
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
331.40 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
331.40 €
Chesterfield kreslo MIDAS Dekorhome
Chesterfield kreslo MIDAS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
439.20 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
439.20 €

















