- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Chesterfield pohovka 2-miestna MIDAS Dekorhome
Chesterfield pohovka 2-miestna MIDAS Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantná a štýlová pohovka MIDAS v chesterfield štýle. Ideálne do vašej pracovne, klubovne alebo ako solitér do obývačky.
Pohovka je čalúnená kvalitnou látkou z mikrovlákna s efektom brúsenej kože v dvoch farebných variantoch: hnedá a sivá. Krémová / šampanská farba je potiahnutá štruktúrovaným zamatom. Vnútorný rám tvorí pevné drevo, ktoré ponúka optimálnu stabilitu. Pohovka disponuje pružinovou sedacou plochou a silným pohodlným polstrovaním. Celá pohovka sa pýši chesterfield dekoratívnym prešívaním a kovovými nitmi.
K 2-miestnej pohovke MIDAS odporúčame prikúpiť ďalšie komponenty zo série MIDAS.
Farba:
hnedá
sivá
krémová (zamat)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne drevo / látka z mikrovlákna (100% polyester)
Rozmery:
šírka: 150 cm
hĺbka: 87 cm
výška: 72 cm
šírka sedu: 94 cm
hĺbka sedu: 55 cm
výška sedu: 49 cm
výška chrbtovej opierky: 31 cm
výška nožičiek: 9 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Chesterfield, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| HĹBKA | 87 cm |
| VÝŠKA | 72 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 94 cm |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Chesterfield, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| HĹBKA | 87 cm |
| VÝŠKA | 72 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 94 cm |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Chesterfield taburet MIDAS Dekorhome
Chesterfield taburet MIDAS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Chesterfield kreslo MIDAS Dekorhome
Chesterfield kreslo MIDAS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
439.20 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
439.20 €
Chesterfield rohová sedacia súprava ZETHOS Dekorhome
Chesterfield kreslo MIDAS Dekorhome
Chesterfield kreslo MIDAS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
572.80 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
594.30 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
695.80 €
Leňoška Chesterfield umelá koža Dekorhome
Leňoška Chesterfield umelá koža Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
440.50 €
Tmavě hnědá
Nie je skladom
570 €
Stříbrná
Odoslanie do 10 dní
546.50 €

















