- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Chesterfield pohovka 3-miestna MIDAS Dekorhome
Chesterfield pohovka 3-miestna MIDAS Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantná a štýlová pohovka MIDAS v chesterfield štýle. Ideálne do vašej pracovne, klubovne alebo ako solitér do obývačky.
Pohovka je čalúnená kvalitnou látkou z mikrovlákna s efektom brúsenej kože. Vnútorný rám tvorí pevné drevo, ktoré ponúka optimálnu stabilitu. Pohovka disponuje pružinovou sedacou plochou a silným pohodlným polstrovaním. Celá pohovka sa pýši chesterfield dekoratívnym prešívaním a kovovými nitmi.
K 3-miestnej pohovke MIDAS odporúčame prikúpiť ďalšie komponenty zo série MIDAS.
Farba:
sivá
Materiál:
masívne drevo / látka z mikrovlákna (100% polyester)
Rozmery:
šírka: 200 cm
hĺbka: 85 cm
výška: 70 cm
šírka sedu: 150 cm
hĺbka sedu: 55 cm
výška sedu: 50 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Chesterfield, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| HĹBKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 150 cm |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Chesterfield, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| HĹBKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 150 cm |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Chesterfield pohovka 3-miestna MIDAS Dekorhome
Chesterfield pohovka 3-miestna MIDAS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
1 102.90 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
1 034 €
Chesterfield pohovka 2-miestna MIDAS Dekorhome
Chesterfield pohovka 2-miestna MIDAS Dekorhome
Chesterfield pohovka 2-miestna MIDAS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
777.20 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
766.70 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
805.50 €
Chesterfield pohovka 3-miestna MIDAS Dekorhome
Chesterfield pohovka 3-miestna MIDAS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
1 046.90 €
Sivá
Nie je skladom
996.80 €
Chesterfield pohovka 3-miestna MIDAS Dekorhome
Chesterfield pohovka 3-miestna MIDAS Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
857.30 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 051.20 €
Tmavo zelená
Odoslanie do 14 dní
1 081.40 €
Petrolejová
Odoslanie do 14 dní
857.30 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
814.20 €
Chesterfield taburet MIDAS Dekorhome
Chesterfield taburet MIDAS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Chesterfield kreslo MIDAS Dekorhome
Chesterfield kreslo MIDAS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
439.20 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
439.20 €







