- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Chesterfield sedacia súprava 3+2 patchwork Dekorhome
Chesterfield sedacia súprava 3+2 patchwork Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento set chesterfield pohoviek je dokonalou kombináciou pohodlia a sofistikovanosti a stane sa skvelým doplnkom do každej domácnosti alebo kancelárie. Tieto pohovky v prešívanom patchwork prevedení so cvočky a ladne zaoblenými opierkami do každého interiéru prinesú dotyk luxusu, elegancie a štýlu.
Silne polstrovaný sedák je vysoko pohodlný, zatiaľ čo elegantná konštrukcia pohoviek je robustná a odolná. Kvalitné čalúnenie je veľmi rezistentná a ľahko sa čistí.
Farba:
viacfarebná - patchwork
Materiál:
látka / drevo
Rozmery 2-miestne pohovky:
šírka: 145,5 cm
hĺbka: 76 cm
výška: 70 cm
Rozmery 3-miestne pohovky:
šírka: 200,5 cm
hĺbka: 76 cm
výška: 70 cm
hĺbka sedu: 56 cm
výška sedu: 43 cm
hrúbka podušky na sedák: 10 cm
Hmotnosť:
84,2 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1x 2-miestna pohovka, 1x 3-miestna pohovka
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Chesterfield, Vintage, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 146 cm, 200 cm |
| HĹBKA | 76 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 84,2 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 2x pohovka |
| HĹBKA SEDU | 56 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby, 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Chesterfield, Vintage, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 146 cm, 200 cm |
| HĹBKA | 76 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 84,2 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 2x pohovka |
| HĹBKA SEDU | 56 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby, 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.











