- Domov
- Detská izba
- Detské stoličky a kreslá
- Detská stolička IBIS
Detská stolička IBIS
Telefonická objednávka
Detská stolička IBIS je otočná a výškovo nastaviteľná. Stoličku ponúkame v troch farebných variantoch: Paris a Butterfly.
Je čalúnená poťahovou látkou.
Stolička má klasický päťramenný kríž z chrómovanej ocele a plastové kolieska.
Pre väčšie pohodlie je stolička doplnená o pevné plastové podrúčky.
Farba:
Paris
Butterfly
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
látka / plast / kov
Rozmery:
šírka: 53 cm
hĺbka: 59 cm
výška: 88 - 100 cm
výška sedu: 45 - 57 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
8,5 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Detský, Junior |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| HĹBKA | 59 cm |
| VÝŠKA | 88 cm, 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,5 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm, 57 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Detský, Junior |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| HĹBKA | 59 cm |
| VÝŠKA | 88 cm, 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,5 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm, 57 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.







