🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Táto hojdacia lavička bude perfektné pre deti, aby mohli relaxovať a užívať si čas strávený na záhrade alebo na dvore.
Táto záhradná hojdačka s vysoko odolným rámom je veľmi robustný a pevná, takže vašim deťom poskytne bezpečné posedenie. A čo viac, súčasť je aj strieška proti slnku, ktorá vaše maličké ochráni pred slnkom. Montáž je veľmi jednoduchá.
Farba:
červená
zelená
Farbu hojdačky zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
oceľ / oxfordská látka 210D
Rozmery:
šírka: 115 cm
hĺbka: 75 cm
výška: 110 cm
šírka sedu: 64 cm
hĺbka sedu: 30 cm
výška sedu: 33,5 cm
priemer trubky: 32/22/16 cm
Hmotnosť:
11,2 kg

| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Detský |
| ŠÍRKA | 115 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| HMOTNOSŤ | 11,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Polyester |
| ŠÍRKA SEDU | 64 cm |
| HĹBKA SEDU | 30 cm |
| VÝŠKA SEDU | 33,5 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
450.60 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
486.80 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
341.30 €
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
135.30 €
Žltá
Odoslanie do 10 dní
135.80 €
Sivá
Skladom
Tmavo zelená
Skladom