- Domov
- Záhrada
- Detský záhradný svet
- Detské pieskoviska
- Detské pieskovisko s lavičkami RP-97/13
Detské pieskovisko s lavičkami RP-97/13
Telefonická objednávka
DETSKÉ DREVENÉ PIESKOVISKO S LAVIČKAMI

VYRÁBANÉ Z IMPREGNOVANÉHO BOROVICOVÉHO DREVA

CERTIFIKÁT FSC PRE UDRŽATEĽNOSŤ

PRAKTICKÉ UZATVÁRANIE A ĽAHKÁ ÚDRŽBA

TECHNICKÉ PARAMETRE
MONTÁŽ
Detské drevené štvorcové pieskovisko s lavičkami.
Z lavičiek jednoduchým zložením vytvoríte praktický poklop pieskovisko. Toto pieskovisko zahŕňa zábavu pre najmenších, posedenie a zároveň praktické uzatváranie.
Vyrobené z borovicového dreva (impregnované). Certifikát FSC zaručuje, že použité drevo pochádza zo šetrne obhospodarovaných lesov, v ktorých sú dodržiavané prísne ekologické a sociálne požiadavky.
Farba:
hnedá (impregnácia)
Materiál:
borovica
Rozmery:
hĺbka: 118 cm
šírka: 118 cm
výška: 20 cm
Nosnosť:
2 x 30 kg / na lavičku
Hmotnosť:
15 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Praktický, Jednoduchý |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 118 cm |
| HĹBKA | 118 cm |
| VÝŠKA | 20 cm |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| NOSNOSŤ | 60 kg, 120 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Praktický, Jednoduchý |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 118 cm |
| HĹBKA | 118 cm |
| VÝŠKA | 20 cm |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| NOSNOSŤ | 60 kg, 120 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Detské vonkajšie ihrisko Dekorhome
Detské vonkajšie ihrisko Dekorhome
Zelená
Skladom
1 117.70 €
Červená
Skladom
1 117.70 €
Modrá
Skladom
1 118.10 €






