- Domov
- Detská izba
- Detské regály
- Detský regál TRIMAL
Detský regál TRIMAL
Telefonická objednávka
DETSKÝ REGÁL TRIMAL
Organizér TRIMAL sa vďaka jednoduchému a praktickému dizajnu hodí do každej miestnosti, kde je potrebné udržiavať poriadok, a zároveň vnáša do priestoru moderný prvok. TRIMAL je vhodný na organizáciu rôznych drobností, hračiek, kancelárskych či osobných vecí v domácnosti alebo kancelárii.
KVALITNÝ A PRAKTICKÝ
Vyrobený je z kvalitnej MDF v neutrálnej bielej farbe. Jeho súčasťou sú plastové boxy v odtieni ružovej, zelenej, žltej, modrej a bielej, ktoré pridávajú regálu hravý prvok.
- biela / biela
- biela / viac farieb
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Ak Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
MDF / plast
Rozmery:
šírka: 99 cm
hĺbka: 44 cm
výška: 55 cm
rozmery boxu: 29,5x41,5x10 cm
Nosnosť:
regál: 120 kg
box: 50 kg
Hmotnosť:
24,5 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Praktický, Detský |
| ŠÍRKA | 99 cm |
| HĹBKA | 44 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| HMOTNOSŤ | 24,5 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg, 120 kg |
| MATERIÁL | MDF doska, Plast |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 9 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Detská posteľ so zásuvkou MARINELLA 160x80 cm
Detská posteľ so zásuvkou MARINELLA 160x80 cm
Biela
Skladom
Borovice
Skladom











