- Domov
- Záhrada
- Detský záhradný svet
- Detské záhradné posedenie
- Detský záhradný set LILY
Detský záhradný set LILY
Telefonická objednávka
Detský záhradný set LILY poskytuje deťom vlastný kútik na posedenie, ktoré sa stane ich obľúbeným miestom pre hry s kamarátmi, kreslenie alebo organizovanie piknikov.
Tento set je možné umiestniť kamkoľvek na záhradu alebo terasu. Skladá sa z dvoch lavíc a stolíka a je vyrobený z kvalitného zdravotne nezávadného masívneho dreva, ktoré zaisťuje deťom pocit istoty a bezpečia.
Set je dodávaný v troch farebných prevedeniach, ktoré sa ľahko kombinujú so záhradným nábytkom a skvele ladia do každej záhrady. Po zmontovaní je set ako jeden kus. Vhodný pre vonkajšie aj vnútorné použitie
Farba:
prírodná jedľa / biela
prírodná jedľa / modrá
prírodná jedľa / sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne jedľové drevo
Rozmery:
šírka: 108 cm
hĺbka: 89 cm
výška: 50 cm
dĺžka stola a lavičiek: 89 cm
výška stola: 50 cm
šírka stola: 35 cm
šírka lavičiek: 17,5 cm
vzdialenosť od zeme po lavičku: 28 cm
šírka nôh stola: 8,5 cm
Nosnosť:
130 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Detský |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 108 cm |
| HĹBKA | 89 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| NOSNOSŤ | 130 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Univerzálny, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Detský |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 108 cm |
| HĹBKA | 89 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| NOSNOSŤ | 130 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Univerzálny, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Detské závesné kreslo Dekorhome
Detský domček červená / zelená / žltá Dekorhome
Detská hojdacia lavica Dekorhome
Detská hojdacia lavica Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
135.30 €
Žltá
Odoslanie do 10 dní
135.80 €































