- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Klekací
- Ergonomická kľakačka GROCO
Ergonomická kľakačka GROCO
Telefonická objednávka
Ak aj vy patríte medzi ľudí, ktorí majú sedavé zamestnanie, prinášame účinný spôsob, ako predísť problémom s chrbticou. Moderná a ergonomická kľakačka Groc pracuje, aj keď vy zrovna nič nerobíte, len sedíte.
Má šikmé sedadlo, takže celá váha sa neprenáša na chrbticu. Kľakačka má základ vyrobený z dreva v bukovom prevedení, čalúnená je látkou v štyroch farebných variantoch: krémová, čierna, ružová a zelená. Disponuje kolieskami, ktoré uľahčujú pohyb po miestnosti.
Farba:
krémová / buk
čierna / buk
ružová / buk
zelená buk
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
látka / drevo buk
Rozmery:
šírka: 46 cm
hĺbka: 65 cm
výška: 56-72 cm
výška sedu: 56-72 cm
hĺbka sedu: 30 cm
šírka sedu: 40 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
8 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 46 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 56 cm, 72 cm |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 40 cm |
| HĹBKA SEDU | 30 cm |
| VÝŠKA SEDU | 56 cm, 72 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Kancelárska zostava JOHAN 2 NEW
Kancelárska zostava JOHAN 2 NEW
Biela
Odoslanie do 14 dní
679.90 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
679.90 €
Dub craft
Nie je skladom
506.20 €
Písací stôl DALTON 2 NEW VE 02
Písací stôl DALTON 2 NEW VE 02
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
194.30 €
Bílá / šedá
Odoslanie do 14 dní
194.30 €
Dub wotan
Odoslanie do 14 dní
153.80 €
Počítačový stôl JOHAN 2 NEW 02
Počítačový stôl JOHAN 2 NEW 02
Biela
Odoslanie do 14 dní
84 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
84 €
Dub craft
Odoslanie do 14 dní
61.10 €











