- Domov
- Záhrada
- Detský záhradný svet
- Detské hojdačky a preliezačky
- Detské hojdačky
- Hojdacie hniezdo modrá / čierna Dekorhome
Hojdacie hniezdo modrá / čierna Dekorhome
Telefonická objednávka
Predstavte si, koľko radosti si vaše deti užijú, až sa budú baviť s touto jednoduchou hojdačkou! Môžete ju zavesiť na strom alebo do hojdačkového setu.
Táto hojdačka na strom je vyrobená z oceľového rámu pokrytého polstrovaním z mäkkej peny, vďaka čomu je robustná a pohodlná. Sedačka vo futbalovom prevedení je vyrobená z vodeodolnej textílie Oxford odolnej proti opotrebeniu, ktorá má lepšiu nosnosť. Každé nastaviteľné závesné lano má spojku pre pevné spojenie hojdačky, zatiaľ čo štyri body závesu zaisťujú rovnakú ťažnú silu pre udržanie rovnováhy a zaistenie bezpečnosti.
VAROVANIE: Iba na vonkajšie použitie. Nevhodné pre deti do 36 mesiacov. Len na domáce použitie.
Farba:
modrá / čierna
Materiál:
látka oxford / oceľ
Rozmery:
šírka: 100 cm
hĺbka: 100 cm
výška: 160 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
3,2 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Detský, Junior |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 160 cm |
| PRIEMER | 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,2 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.








