- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Hojdacie kreslo MALMO
Telefonická objednávka
Hojdacie kreslá sú dokonalým základom pre okamihy odpočinku a relaxácie. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete sledovať televíziu, ponoriť sa do dobrej knihy alebo dokonca využiť ich ako počítačovú stoličku. Stabilný rám, kombinujúci drevo a kov, je perfektným základom a elegantným kontrastom k poťahovej látke. Tento rám zaručuje dlhotrvajúcu radosť z hojdania.
Farba:
krémová / prírodná hnedá / čierna
tmavosivá / prírodná hnedá / čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / látka (100% polyester) / masívne bukové drevo
Rozmery:
šírka: 69 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 76 cm
šírka sedu: 40 cm
výška opierky chrbta: 40 cm
výška podrúčiek od zeme: 61 cm
Hmotnosť:
8,4 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,4 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 40 cm |
| HĹBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 40 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,4 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 40 cm |
| HĹBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 40 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Stojaca lampa BANGUI 175 - 205 cm Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
137.50 €
Oranžová
Nie je skladom
137.50 €
Stojaca lampa BANGUI 175 - 205 cm Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
137.50 €
Oranžová
Nie je skladom
137.50 €
Odoslanie do 14 dní
137.50 €
225 €
Přidat do oblíbených
Pohovka KIER 2 VELVET buk
Prijímame predobjednávky
od 371.20 €
Přidat do oblíbených
Posteľ s úložným priestorom MARISOL 160
Varianty produktu
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Posteľ s úložným priestorom MARISOL 160
Sivá
Skladom
u vás do 06.05.2026
309.90 €
Béžová
Skladom
u vás do 06.05.2026
309.90 €
309.90 €
340.30 €
Přidat do oblíbených
Posteľ s úložným priestorom CAYDENCE 90
Skladom
u vás do 08.05.2026
353 €
390.90 €
Přidat do oblíbených
Posteľ s úložným priestorom ZASKA 90
Varianty produktu
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
339.80 €
Zelená
Odoslanie do 14 dní
319.30 €
Ružová
Odoslanie do 14 dní
375 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
339.80 €
Posteľ s úložným priestorom ZASKA 90
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
339.80 €
Zelená
Odoslanie do 14 dní
319.30 €
Ružová
Odoslanie do 14 dní
375 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
339.80 €
Odoslanie do 14 dní
od 319.30 €
389.50 €
Přidat do oblíbených












