🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Hojdacie kreslo MAX 2 je ideálne pre odpočinok s knihou v ruke, ale svoje uplatnenie nájde aj kdekoľvek inde.
Konštrukcia je vyrobená z ohýbaného dreva v dekore wenge a je čalúnené krémovú látkou so vzorom.
Týmto hojdacím kreslom urobíte určite radosť svojim rodičom alebo babičke a dedkovi.
Farba:
krémová / wenge
Materiál:
látka / ohýbané drevo
Rozmery:
šírka: 52 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 95 cm
výška sedu: 40 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
11 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 52 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Zelená
Odoslanie do 14 dní
203.60 €
Oranžová
Odoslanie do 14 dní
175 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
187.50 €
Modrá
Odoslanie do 14 dní
172.40 €
Tmavě hnědá
Odoslanie do 14 dní
216.70 €
Antracit
Odoslanie do 14 dní
212.30 €
Žltá
Odoslanie do 14 dní
238.30 €
Béžová vzor
Odoslanie do 14 dní
191.90 €