- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Hojdacie
- Hojdacie kreslo s podnožkou GLIDER 20455
Hojdacie kreslo s podnožkou GLIDER 20455
Telefonická objednávka
Komfortné relaxačné a dojčiace kreslo GLIDER s hojdacím mechanizmom. Je skvele polstrované pre čo najvyššie pohodlie pre dospelých aj bábätká. Kostra je z masívneho kaučukovníka v povrchovej úprave dub. Polstrovanie sedacích a oporných častí kresla je samostatné a snímateľné, na konštrukcii je uchytené pomocou šnúrok. Poťah je z hladkej látky a s dekoratívnym prešitím operadla, kopírujúcim jeho zmenšený tvar. Výplň je z kvalitnej PU peny. Súčasťou je tiež polstrovaná hojdacia podnožka na zvýšenie komfortu pri odpočinku či relaxácii. Spojovacie a mechanické súčasti sú kovové, v čiernej matnej povrchovej úprave.
Toto hojdacie relaxačné kreslo v štýle retro predstavuje rokmi preverenú kvalitu aj dokonalosť pohodlia a relaxácie. Vyskúšajte, aké je to zaspávať v pohodlí a pri miernom hojdaní a nemusí to byť len pri dlhých zimných večeroch.

Farba:
dub / modrá
Materiál:
kaučukovníkové drevo / látka / PU pena / kov
Rozmery:
šírka: 73 cm
hĺbka: 76 cm
výška: 107 cm
šírka sedu: 45 cm
hĺbka sedu: 41 cm
výška sedu: 48 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
26 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vidiecky |
| ŠÍRKA | 73 cm |
| HĹBKA | 76 cm |
| VÝŠKA | 107 cm |
| HMOTNOSŤ | 26 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, PUR pena |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vidiecky |
| ŠÍRKA | 73 cm |
| HĹBKA | 76 cm |
| VÝŠKA | 107 cm |
| HMOTNOSŤ | 26 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, PUR pena |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.








