- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské lavice
- Jedálenská lavica FÉNIX Dekorhome
Jedálenská lavica FÉNIX Dekorhome
Telefonická objednávka
S touto lavicou získate jedinečný kúsok, ktorý vďaka hrubej štruktúre sedadla vyzerá obzvlášť autenticky a prirodzene. Sedák vyrobený z udržateľného borovicového dreva. Spolu so železnou tyčou a tmavými ozdobnými skrutkami v dreve to vytvára priemyselný vzhľad.
Kombinujte s jedálenským stolom z rovnakej série.
Ide o ručnú výrobu. Každý kus sa môže nepatrne líšiť.
Farba:
vintage hnedá / čierna
Materiál:
masívne recyklované borovicové drevo / kov
Rozmery:
šírka: 165 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 47 cm
hrúbka sedadla: 8 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Vidiecky, Industriálny, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 165 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 47 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 165 cm |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy, 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Vidiecky, Industriálny, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 165 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 47 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 165 cm |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy, 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenský stôl FÉNIX Dekorhome
Jedálenská stolička TRIX VELVET
Jedálenská stolička TRIX VELVET
Čierna
Nie je skladom
83.50 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
87.80 €
Béžová
Nie je skladom
87.10 €








