- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička 2 ks ohýbané drevo / umelá koža Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks ohýbané drevo / umelá koža Dekorhome
Telefonická objednávka
Vneste do svojho interiéru moderný štýl s našimi elegantnými jedálenskými stoličkami! Táto sada 2 štýlových jedálenských stoličiek s opierkami rúk a luxusným, vysoko kvalitným čalúnením z umelej kože je esteticky a ergonomicky navrhnutá tak, aby doplnila zariadenie vašej jedálne nutnou dávkou pohodlia a elegantného šarmu.
Naše kuchynské stoličky so silno polstrovaným sedadlom a operadlom poskytujú optimálne pohodlie pri sedení. Pevný rám z ohýbaného dreva zaisťuje odolnosť a dlhú životnosť stoličiek a dodáva im štýlový vzhľad. Zostavenie jedálenských stoličiek je navyše ľahké.
Balenie obsahuje 2 jedálenské stoličky.
Farba:
krémová / svetlohnedá
krémová / hnedá
čierna / svetlohnedá
čierna / hnedá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
umelá koža / bukové drevo / ohýbané drevo
Rozmery:
šírka: 52,5 cm
hĺbka: 47 cm
výška: 75,5 cm
šírka sedu: 40 cm
hĺbka sedu: 38 cm
výška sedu: 48,5 cm
výška operadla: 27,5 cm
výška podrúčiek: 69,5 cm
Hmotnosť:
14,3 kg
Dodávané v demonte.

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| HĹBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 75,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 14,3 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo, Umelá koža |
| ŠÍRKA SEDU | 40 cm |
| HĹBKA SEDU | 38 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| HĹBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 75,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 14,3 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo, Umelá koža |
| ŠÍRKA SEDU | 40 cm |
| HĹBKA SEDU | 38 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty1
Rozkladací jedálenský stôl EDWARD
Rozkladací jedálenský stôl EDWARD
Dub medový
Skladom
Dub san remo
Skladom
















