- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička CARO
Jedálenská stolička CARO
Kód produktu: V-CH-CARO-KR-KREMOWY
Telefonická objednávka
Jedálenská stolička CARO je vyrobená v kombinácii masívneho bukového dreva a očalúnená eko kožou v krémovej farbe.
Moderná stolička je vhodná do kuchyne a iných interiérov.
Farba:
buk / krémová
Materiál:
drevo / eko koža
Rozmery:
šírka: 42 cm
hĺbka: 58 cm
výška: 96 cm
výška sedu: 45 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
6,4 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 96 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,4 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Masívne drevo |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Alternatívne produkty3
Jedálenská stolička DIEGO
Dostupnosť podľa variant
90.10 €
101.50 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská stolička K209
Dostupnosť podľa variant
36.80 €
40.50 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská stolička C-2100
Varianty produktu
Hnedá
Skladom
121 €
Sivá
Skladom
121 €
Krémová
Skladom
121 €
Antracit
Skladom
121 €
Jedálenská stolička C-2100
Hnedá
Skladom
121 €
Sivá
Skladom
121 €
Krémová
Skladom
121 €
Antracit
Skladom
121 €
Skladom
121 €
154 €
Přidat do oblíbených




