- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské stoličky
- Jedálenská stolička CT-394
Jedálenská stolička CT-394
Telefonická objednávka
ELEGANCE A KOMFORT V ŠKANDINÁVSKOM ŠTÝLE
Táto dizajnová škrupinová jedálenská stolička je čalúnená krémovou látkou s výrazným prešitím, ktoré zdobia ako sedaciu časť, tak aj operadlo. Sedacia časť je zaoblená s vyvýšenými bokmi, ktoré plynule prechádzajú do operadla, čo zaisťuje maximálny komfort. Polstrovanie je vyrobené z kvalitnej PU peny, ktorá zaručuje pohodlné sedenie.

STABILNÁ A ŠTÝLOVÁ KONŠTRUKCIA
Štvornohá kovová podnož v 3D dekore duba je kruhového prierezu a kónická, zakončená čiernymi plastovými klzákmi pre ľahký pohyb a ochranu podlahy. Celá podnož je zvarená a dodávaná ako celok, čo eliminuje potrebu častého doťahovania skrutiek, a zaisťuje tak dlhú životnosť a stabilitu stoličky.

UNIVERZÁLNE POUŽITIE
Svojím prevedením v škandinávskom štýle a decentnou farebnosťou sa táto stolička hodí nielen k jedálenskému stolu, ale je ideálna aj ako súčasť pracovní a konferenčných miestností. Je to štýlový dizajnový prvok, ktorý kombinuje estetiku s praktickosťou, a je vhodný na kratšie aj dlhšie posedenie.
- sivá
- tmavosivá
- hnedá
- béžová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 51 cm
hĺbka: 63 cm
výška: 84 cm
šírka sedu: 51 cm
hĺbka sedu: 42 cm
výška sedu: 50 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
6 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 51 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HMOTNOSŤ | 6 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 51 cm |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.










