- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské stoličky
- Jedálenská stolička DCL-397
Jedálenská stolička DCL-397
Telefonická objednávka
Moderná jedálenská stolička potiahnutá príjemnú sivou alebo cappuccino látkou bude ozdobou Vašej jedálne, či kuchyne. Sedák aj operadlo majú štýlové prešitie.
Pevné kovové nohy na plastových klzákoch sú lakované matným lakom antracitovej alebo cappuccinové farby. Nosnosť stoličky je až 110 kg.
Farba:
cappuccino
hľuzovková
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 42 cm
hĺbka: 52 cm
výška: 95 cm
šírka sedu: 42 cm
hĺbka sedu: 39 cm
výška sedu: 48 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
4,4 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| HĹBKA | 52 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,4 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 42 cm |
| HĹBKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Rozkladací jedálenský stôl SORBUS
Rozkladací jedálenský stôl SORBUS
Biela
Skladom
377 €
Dub medový
Skladom
443.50 €
Grafit
Skladom
434.80 €
Koberec VENVET Dekorhome
Koberec VENVET Dekorhome
Šedá / béžová
Nie je skladom
293.90 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
292.60 €
Barový set 5ks textil / biela Dekorhome
Barový set 5ks textil / biela Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
351.50 €
Čierna
Nie je skladom
371.40 €
Zelená
Nie je skladom
398.30 €
Krémová
Nie je skladom
398.30 €
Modrá
Nie je skladom
370.40 €
Vínová
Nie je skladom
339.90 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
373.90 €
Tmavosivá
Nie je skladom
374 €
Žltá
Nie je skladom
333.10 €
Světle šedá
Nie je skladom
381 €



















