- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička DCL-X7018
Jedálenská stolička DCL-X7018
Telefonická objednávka
JEDÁLNE STOLIČKY DCL-X7018
Elegantná jedálenská stolička DCL-X7018 v modernom štýle predstavuje dokonalú kombináciu elegancie, pohodlia a praktickosti. Stolička reprezentuje minimalistický dizajn.Pevné kovové nohy v čiernej farbe zaisťujú stabilitu a odolnosť, čo robí stoličku ideálnou pre každodenné použitie. Dizajnové farebné varianty vnesú do vašej jedálne nádych luxusu a prispôsobia sa akémukoľvek prostrediu.
- žltá
- zelená
- cappuccino
- sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
KVALITNÉ SPRACOVANIE
Jedálenská stolička stojí na kovovej pohupovej podnoži lakovanej čiernou farbou. Čalúnená príjemnou poťahovou látkou a sedák vyplnený PU penou.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 44 cm
hĺbka: 59 cm
výška: 98 cm
šírka sedu: 44 cm
hĺbka sedu: 44 cm
výška sedu: 49 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
6 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 44 cm |
| HĹBKA | 59 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,6 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 44 cm |
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy, Pohupová |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenský stôl hnedá / biela Dekorhome
Jedálenský stôl hnedá / biela Dekorhome
120x60x76 cm Odoslanie do 10 dní 258.50 € 140x70x76 cm Nie je skladom 348.10 € 160x70x76 cm Nie je skladom 426.70 € 180x90x76 cm Odoslanie do 10 dní 394.40 €Kuchynská linka KATIA 220 béžová / dub san maríno
Kuchynská linka PRADO 260
Kuchynská linka PRADO 260
Biela
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €



























