- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička K285
Jedálenská stolička K285
Telefonická objednávka
Moderná jedálenská stolička K285 v retro štýle sa hodí do moderne i klasicky zariadených interiérov.
Je vyrobená v kombinácii kovových nôh z lakovanej ocele v dekore dreva a čalúnenie vo farbách béžová, svetlo sivá a tmavo sivá.
Farba:
svetlo sivá
tmavo sivá
béžová
Výber farby stoličky je možný vo variantoch produktu.
Každá farba má dostupnosť uvedenú pri jej výbere vo variante produktu.
Materiál:
lakovaná oceľ / poťahová látka
Rozmery:
Šírka: 56 cm
Hĺbka: 49 cm
Výška: 85 cm
Výška sedu: 50 cm
Hmotnosť:
7 kg
Nosnosť:
120 kg
Dodáva sa v demonte.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Moderný |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| HĹBKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Rozkladací jedálenský stôl EDWARD
Rozkladací jedálenský stôl EDWARD
Dub medový
Skladom
Dub san remo
Skladom
Toaletný stolík / písací stôl VIOLET
Toaletný stolík / písací stôl VIOLET
Biela
Odoslanie do 14 dní
149.60 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
167.60 €






