- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička K402
Jedálenská stolička K402
Kód produktu: V-CH-K/402-KR
Telefonická objednávka
Moderná jedálenská stolička K402 je čalúnená látkou so štvorcovým prešíváním.
Konštrukcia je z práškovo lakovanej ocele v čiernej farbe.
Farba:
béžová / čierna
Materiál:
látka / práškovo lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 86 cm
výška sedu: 48 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
5,6 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,6 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Alternatívne produkty2
Jedálenské kreslo K357
Dostupnosť podľa variant
59.90 €
68.70 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská stolička K417
Varianty produktu
Čierna
Skladom
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Modrá
Skladom
Tmavo zelená
Skladom
Hořčicová
Skladom
Skořicová
Skladom
Jedálenská stolička K417
Čierna
Skladom
u vás do 06.05.2026
45.30 €
Sivá
Skladom
u vás do 06.05.2026
45.30 €
Béžová
Skladom
u vás do 06.05.2026
45.30 €
Modrá
Skladom
u vás do 06.05.2026
45.30 €
Tmavo zelená
Skladom
u vás do 06.05.2026
45.30 €
Hořčicová
Skladom
u vás do 06.05.2026
45.30 €
Skořicová
Skladom
u vás do 06.05.2026
45.30 €
45.30 €
Přidat do oblíbených









