- Domov
- Jedálenská stolička K503 - POSLEDNÝ KUS
Jedálenská stolička K503 - POSLEDNÝ KUS
Telefonická objednávka
Štýlová jedálenská stolička K503 zaujme svojim netradičným vzhľadom a originálnym dizajnom.
Stolička má konštrukciu z lakovanej ocele v čiernej farbe. Na nej je upevnený silne polstrovaný sedák potiahnutý zamatovou látkou v dvoch farebných variantoch. Operadlo je vyrobené v kombinácii čierno lakovaného kaučukovníkového dreva s prepletením z umelého ratanu, čo robí stoličku vzdušnú a originálnu.
Farba:
čierna / hnedá / šedá
Materiál:
kov / látka / kaučukovníkové drevo / umelý ratan
Rozmery:
šírka: 53 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 84 cm
výška sedu: 49 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Orientálny |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Technoratan |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Rozkladací jedálenský stôl ELEFANTE
Rozkladací jedálenský stôl TIAGO KWADRAT
Kuchynský vozík Dekorhome
Kuchynský vozík Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
53.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
53.60 €







