- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské stoličky
- Jedálenská stolička MAKENA 2
Jedálenská stolička MAKENA 2
Telefonická objednávka
JEDÁLNE STOLIČKY MAKENA 2
Hľadáte stoličku, ktorá dokonale prepojí funkčnosť, pohodlie a elegantný dizajn? Jedálenská stolička MAKENA je tou pravou voľbou pre každého, kto chce premeniť každodenné sedenie pri stole na nezabudnuteľný zážitok. So stoličkou MAKENA prinesiete do svojho interiéru kúsok modernej elegancie, ktorá osloví svojim nadčasovým dizajnom a vysokou praktickosťou.

ELEGANTNÝ DIZAJN
Nielenže sa stolička MAKENA pýši vzhľadom, ktorý upúta pozornosť, ale taktiež je dômyselne navrhnutá pre Vaše maximálne pohodlie. Dekoratívne prešitie na chrbtovej a sedacej časti nie je len vizuálnym lákadlom, ale zároveň zvyšuje komfort sedenia. Či už sa rozhodnete tráviť dlhé večery pri večeri s rodinou alebo potrebujete spoľahlivého partnera pre prácu v kancelárii, MAKENA je stolička, ktorá Vám bude verne slúžiť.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 51 cm
hĺbka: 52,5 cm
výška: 84 cm
šírka sedu: 50 cm
hĺbka sedu: 39 cm
výška sedu: 45 cm
chrbtová opierka: 42,5 x 48 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
5,7 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 51 cm |
| HĹBKA | 52,5 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,7 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.


















