- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské stoličky
- Jedálenská stolička MILA VELVET černá
Jedálenská stolička MILA VELVET černá
Telefonická objednávka
Ľahká, skladná stolička, ktorá zaujme svojim originálnym vzhľadom a pohodlím. Prešívané sedadlo a operadlo upútajú pozornosť.
Zamatová látka sa ľahko trbliece, je veľmi príjemná na dotyk a dodáva stoličke eleganciu. Čierne kovové nohy poskytujú stabilnú oporu.
Farba:
sivá
čierna
béžová
hnedá
žltá
zelená
tyrkysová
tmavo modrá
škoricová
svetlosivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamatová látka Bluvel / kov
Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 53 cm
výška: 86 cm
šírka sedu: 45 cm
hĺbka sedu: 41 cm
výška sedu: 49 cm
hrúbka sedadla: 6 cm
Hmotnosť:
5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenská stolička MILA VELVET MATT
Barová stolička MILA H-2
Barová stolička MILA H-2
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
59.60 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
59.60 €
Béžová
Nie je skladom
75.10 €
Jedálenská stolička MILA VELVET dub
Barová stolička CHIC H-1
Jedálenský stôl PURO
Chesterfield barová stolička 2 ks MEDON Dekorhome
Chesterfield barová stolička 2 ks MEDON Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
309.90 €
Zelená
Nie je skladom
365.10 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
309.90 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
309.90 €
Petrolejová
Odoslanie do 14 dní
309.90 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
309.90 €



























