- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské stoličky
- Jedálenská stolička MORIS
Jedálenská stolička MORIS
Kód produktu: MORISBU-SI
Telefonická objednávka
Moderná jedálenská stolička v škandinávskom štýle.
Nohy má z bukového dreva a sedadlo z príjemného PP plastu v niekoľkých farebných prevedeniach.
Farba:
biela
svetlosivá
sivá
čierna
mentolová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
polypropylén / buk
Rozmery:
šírka: 47 cm
hĺbka: 54 cm
výška: 84 cm
hĺbka sedu: 37 cm
výška sedu: 46 cm
Hmotnosť:
6,2 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viacParametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 47 cm |
| HĹBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,2 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo, Polypropylén |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 37 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 47 cm |
| HĹBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,2 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo, Polypropylén |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 37 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Komoda THETIS Dekorhome
Varianty produktu
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
1 081.40 €
Prírodné drevo
Nie je skladom
1 368.90 €
Komoda THETIS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
1 081.40 €
Prírodné drevo
Nie je skladom
1 368.90 €
Odoslanie do 14 dní
od 1 081.40 €
1 581.30 €
Přidat do oblíbených












