- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička SALEVA
Jedálenská stolička SALEVA
Telefonická objednávka
Jedálenskú stoličku SALEVA môžeme definovať rôznymi spôsobmi. Je moderná a dizajnová, ale hlavné je, že plní svoju funkciu na 100%. Sedadlo je vyrobené z plastu a ekokože a prevedené v patchwork. Nohy sú vyrobené z masívneho dreva v bukovom prevedení. Jej jednoduché a čisté tvary dokážu zapadnúť k rôznym typom nábytku. Sadnite a vychutnajte si chvíle v prostredí domova na stoličke SALEVA.
Farba:
patchwork / buk
Materiál:
plast / ekokoža / drevo
Rozmery:
šírka: 46,5 cm
hĺbka: 52 cm
výška: 82 cm
hĺbka sedu: 42 cm
výška sedu: 45 cm
Hmotnosť:
5 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 46,5 cm |
| HĹBKA | 52 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 5 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Masívne drevo, Plast |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladací jedálenský stôl CHLORIS Dekorhome
Rozkladací jedálenský stôl CHLORIS Dekorhome
Grafit
Odoslanie do 14 dní
1 012.40 €
Mramor
Nie je skladom
1 012.40 €
Rozkladací jedálenský stôl KRIOS Dekorhome
Rozkladací jedálenský stôl MONTERO Dekorhome
Rozkladací jedálenský stôl MONTERO Dekorhome
Ořech
Nie je skladom
1 102.90 €
Dub
Nie je skladom
1 102.90 €






