🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Jedálenská stolička TOSENA ponúka štýlový dizajn a je čalúnená ekokožou v 3 farebných variantoch.
Stabilitu zaisťuje kvalitné chrómovaná konštrukcia na pohupovej podnoži.
Farba:
svetlosivá / chróm
svetlohnedá / chróm
hnedá / chróm
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
ekokoža / chrómovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 44 cm
hĺbka: 60,5 cm
výška: 98 cm
hĺbka sedu: 42,5 cm
výška sedu: 46 cm
Nosnosť:
90 kg
Hmotnosť:
6,9 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 44 cm |
| HĹBKA | 60,5 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,9 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov |
| HĹBKA SEDU | 42,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| TYP PODNOŽE | Pohupová |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.