- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička
Jedálenská stolička
Kód produktu: V-CH-K/338-KR
Telefonická objednávka
Dizajnová jedálenská stolička K338 je čalúnená eko kožou vo farebnom prevedení: hnedá. Podnož je z čiernej lakovanej ocele.
Farba:
čierna / hnedá
Materiál:
lakovaná oceľ / eko koža
Rozmery:
šírka: 46 cm
hĺbka: 61 cm
výška: 98 cm
výška sedu: 49 cm
Hmotnosť:
9,9 kg
Nosnosť:
120 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠÍRKA | 46 cm |
| HĹBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy, Pohupová |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Rozkladací jedálenský stôl WENANTY
Varianty produktu
Dub medový
Nie je skladom
1 135.40 €
Ořech americký
Nie je skladom
972.50 €
Rozkladací jedálenský stôl WENANTY
Dub medový
Nie je skladom
1 135.40 €
Ořech americký
Nie je skladom
972.50 €
Dostupnosť podľa variant
od 972.50 €
Přidat do oblíbených
Rozkladací jedálenský stô BILOTTI
Skladom
u vás do 08.05.2026
697.80 €
768.60 €
Přidat do oblíbených











