- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská kreslá
- Jedálenské kreslo K473
Jedálenské kreslo K473
Telefonická objednávka
Moderné jedálenské kreslo K473 je čalúnené zamatovou látkou v dvoch farebných variantoch: zelená a sivá. Stabilitu zaisťuje oceľová konštrukcia lakovaná čiernou farbou.
Farba:
zelená / čierna
sivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamatová látka / oceľ
Rozmery:
šírka: 54 cm
hĺbka: 58 cm
výška: 82 cm
výška sedu: 47
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
7 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Jedálenský stôl PRIAMOS Dekorhome
Jedálenský stôl PRIAMOS Dekorhome
Antracit
Nie je skladom
636.30 €
Kameň
Nie je skladom
628.80 €
Mramor
Odoslanie do 14 dní
659 €
Kuchynský vozík Dekorhome
Kuchynský vozík Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
53.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom














