- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské sety
- Jedálenský set 1+4
Jedálenský set 1+4
Telefonická objednávka
JEDÁLNY SET 1+4
Jedálensky stôl v minimalistickom dizajne a prevedení. Je vyrobený z kvalitných a pevných MDF dielov v povrchovej úprave lamino 3D dekor dub sonoma. Elegantný vzhľad ešte podčiarkne stredový pruh v bielej matnej farbe (lamino). Použitý materiál zaisťuje výbornú pevnosť aj stabilitu celého stola. Nohy sú opatrené čiernymi plastovými klzákmi, zamedzujúcimi riziko poškodenia podlahy. Lamino je veľmi odolné, výborne sa udržuje a čistí. Vďaka svojmu elegantnému dizajnu stôl zapadne takmer do každého interiéru a dodá mu štýl. K stolu sa pohodlne usadí až 6 ľudí. Dodávané v demonte.
Dizajnová škrupinová jedálenská stolička je čalúnená sivou látkou s výrazným prešitím sedacej časti aj časti určenej na opretie. Sedacia časť je zaoblená a má vyvýšené boky, plynule prechádzajúce do operadla. Polstrovanie je z kvalitnej PU peny. Štvornohá kovová podnož je v 3D dekore dub. Nohy sú kruhového prierezu a kónické, ukončené čiernymi platovými klzákmi. Celá podnož je zvarená a dodávaná ako celok, nehrozí teda občasné doťahovanie skrutiek ako pri podnoži skrutkované. Toto všetko pôsobí nielen ako štýlový dizajnový prvok, ale robí stoličku veľmi pevnú, pohodlnú a praktickú na kratšie aj dlhšie posedenie. Svojím prevedením v Škandinávskom štýle a decentnou farebnosťou sa stolička hodí nielen k jedálenskému stolu, ale aj ako súčasť pracovní či konferenčných miestností.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
dub sonoma / biela / sivá
Materiál:
MDF / látka / kov
Rozmery stola:
šírka: 138 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 75 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 51 cm
hĺbka: 61 cm
výška: 83 cm
šírka sedu: 38 cm
hĺbka sedu: 48 cm
výška sedu: 50 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
48 kg
MONTÁŽ:
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Minimalistický, Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 51 cm, 138 cm |
| HĹBKA | 61 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 83 cm |
| HMOTNOSŤ | 48 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 38 cm |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 138 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 51 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 61 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 83 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Minimalistický, Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 51 cm, 138 cm |
| HĹBKA | 61 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 83 cm |
| HMOTNOSŤ | 48 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 38 cm |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 138 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 51 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 61 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 83 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Podlahová váza PHILIN XL Dekorhome
Rozkladacia sedacia súpava DAKAR NEW U
Rozkladacia sedacia súpava DAKAR NEW U
Biela
Odoslanie do 14 dní
561.10 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
561.10 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
561.10 €
Rozkladacia pohovka LIAMI ľavá
Stohovateľná jedálenská stolička KARDOS TYP 1
Stohovateľná jedálenská stolička KARDOS TYP 1
Čierna
Nie je skladom
28.30 €
Zelená
Odoslanie do 14 dní
28.30 €


