- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské sety
- Jedálenský set 1+4
Jedálenský set 1+4
Telefonická objednávka
JEDÁLNY SET 1+4
Jedálensky stôl v minimalistickom dizajne a prevedení. Je vyrobený z kvalitných a pevných MDF dielov v povrchovej úprave lamino 3D dekor dub sonoma. Elegantný vzhľad ešte podčiarkne stredový pruh v bielej matnej farbe (lamino). Použitý materiál zaisťuje výbornú pevnosť aj stabilitu celého stola. Nohy sú opatrené čiernymi plastovými klzákmi, zamedzujúcimi riziko poškodenia podlahy. Lamino je veľmi odolné, výborne sa udržuje a čistí. Vďaka svojmu elegantnému dizajnu stôl zapadne takmer do každého interiéru a dodá mu štýl. K stolu sa pohodlne usadí až 6 ľudí. Dodávané v demonte.
Moderná jedálenská stolička v bielej ekokoži s pohupovou podnožou upravenou šedým lakom bude ozdobou každého moderného interiéru. Operadlo je ozdobené prešitím, podnož má kruhový prierez. Vhodná do kuchýň, jedální alebo napríklad kancelárií. Vďaka použitým materiálom je táto stolička nenáročná na údržbu a čistenie, nosnosť je do 110 kg.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
dub sonoma / biela / sivá
Materiál:
MDF / ekokoža / kov
Rozmery stola:
šírka: 138 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 75 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 43 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 98 cm
šírka sedu: 43 cm
hĺbka sedu: 40 cm
výška sedu: 46 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
50 kg
MONTÁŽ:
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Minimalistický, Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 43 cm, 138 cm |
| HĹBKA | 55 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 98 cm |
| HMOTNOSŤ | 50 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 138 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 43 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 55 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 98 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Minimalistický, Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 43 cm, 138 cm |
| HĹBKA | 55 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 98 cm |
| HMOTNOSŤ | 50 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 138 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 43 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 55 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 98 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Podlahová váza PHILIN XL Dekorhome
Rozkladacia sedacia súpava DAKAR NEW U
Rozkladacia sedacia súpava DAKAR NEW U
Biela
Odoslanie do 14 dní
561.10 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
561.10 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
561.10 €
Rozkladacia pohovka LIAMI ľavá
Stohovateľná jedálenská stolička KARDOS TYP 1
Stohovateľná jedálenská stolička KARDOS TYP 1
Čierna
Nie je skladom
28.30 €
Zelená
Odoslanie do 14 dní
28.30 €


